Su Kaçağı Tespitinin Önemi

Su Kaçağı Tespitinin Önemi

Su kaçağını tespit etmek ancak profesyonel kişilerin yapabileceği bir iştir. Su kaçağının yerini tespit ettim derken bile çok farklı noktalarda kaçak ortaya çıkabilmektedir. Bu durumda cihaz olmadan su kaçağı tespiti yapılmaya çalışılırsa tespit zorlaşır veya sadece tek bir noktada bulunabilir. Sorun sadece orasıymış gibi görünür. Buna yönelik çalışma yapılması gerekir. Böyle bir durumda tekrar sorunlar ortaya çıkar ve şikayetlerin fazlalaşmasına sebep olur. Çalışan arkadaşlarımızın da ilginç bir şekilde tekrar yanınıza gelmesi gerekir. Tek seferde halledilebilecek bir sorun için tekrar gelmek maliyetli bir iş olacaktır. Su kaçağı göründüğü kadar kolay değildir ve kendisini hemen belli etmeyebilir.

Siz de bu sorunu ancak nem, rutubet ve komşunuzun tavanına akan su ile anlayabilirsiniz. Hiç zaman kaybetmeden Kartal Su Kaçak Tespitle iletişime geçmenizi önermekteyiz. Bu tarz sorunlara Kartal Su Kaçak Tespit sayesinde kolayca çözüm bulabilir gün içerisinde onarımını yaptırabilirsiniz.

Cihazla Su kaçağı tespiti

Cihazla Su kaçağı tespiti için her zaman ekipmanlar ve profesyonel çalışma arkadaşlarımız hazır durumdadır. Ve hiçbir zaman eksik iş yapmazlar. Önceden yapılması gereken durumları araştırarak hazır bir vaziyette hizmet etmektedirler. Bu da yapılan işin disiplinini ve ciddiyetinin ne kadar önemli olduğunu temsil eder. Böylelikle işlerimizi daha düzenli, yerinde ve zamanında yapmamızı sağlıyor.

Firmamız Alman teknolojisine sahip ekipmanları sayesinde kırmadan su kaçağını tespit ediyor ve onarıyor. Sizde su kaçağı bulma hizmetinizi Kartal Su Kaçak Tespitten alabilirsiniz. Uzun yıllardır sizlere en doğru çözümleri üretiyoruz. Bir çok kurumsal firmaya hizmet veriyoruz. Sürekli olarak bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz. Kırmadan su kaçağını tespit eden cihazlarımız sayesinde, eviniz inşaat alanına dönmüyor. TSE onaylı kimyasallarla su kaçağının onarımını da kırmadan yapabiliyoruz.

 

tespit ekibi

kartalın yeni tesisat tespit ekibi

paylaşın

Comments (2)

  • kartalsukacak tekrar

    Alt komşum sürekli sizin evden su geliyor diyor. Kaçak benim evimde değilse ne yapmam lazım. Parasını ondan mı? almalıyım.

    26 Haziran 2016 at 20:27
  • kartalsukacak tekrar

    sizde tesisatta su kaçağı olup olmadığını belgelemek ve içinizi rahat tutmak istiyorsanız su kaçak testi yaptırarak bu kuruntuyu aklınızdan atabilirsiniz.

    27 Haziran 2016 at 14:07

Leave a comment

Your email address will not be published.