SU KAÇAKLARINDA KIRMADAN NOKTA TESPİTİ

SU KAÇAKLARINDA KIRMADAN NOKTA TESPİTİ

Büyük bir sorun olarak karşımıza aniden çıkan su kaçağını bulmak , anlatmaya çalıştığımız son sistem cihazlar ile basitleşmiş ve kırılmalara meydan vermeden sorun ortadan kaldırılmaya başlanmıştır. Nokta olarak yer belirlemek için kullanılan bu bilgisayarlı cihazlar, hemen su kaçağının yerini bulmayı başarmaktadır, sonrasında da iş tesisatçıların usta ellerine kalmakta ve zaten onlarda bu işin üstesinden gelebilecek kapasitede olmaktadırlar.

Kalorifer tesisatlarındaki su sızıntılarını, kombi ve peteklerden ve ya yerden ısıtma sisteminden herhangi birisinde su sızıntısı ya da kaçak varsa bar basınç göstergesinde ki basınç düşmesinden anlayabiliriz.

Böyle bir durumda kırmadan su kaçağını tespit ediyor ve aynı zamanda hiçbir yeri kırmadan kimyasal ilaçla tamirini yapıyoruz. Su kaçağını tespit ettikten sonra yerin durumuna uygun bir şekilde onarımını yapıyoruz. Kartal Su Kaçak Tespit olarak onarımını yaptığımız yere garanti veriyoruz.

Su tesisatlarındaki kaçağı bulmak için üretilmiş bu cihazlarla zahmetsiz bir şekilde noktasal olarak buluyor ve sadece ufak bir alandan girerek büyük hasarlar vermeden tamiratını yapıyoruz. Bu sistem sizi büyük bir uğraştan ve masraftan kurtarmaktadır.

Pimaş yani pis su giderlerindeki kaçaklarında pimaş görüntüleme kameralarımızla pimaşlarınızın içini görüntülüyor ve pimaşlarınız da ki hatalar, kırık veya çatlak varsa kamera ve dedektörle tespit ediyoruz.

Su kaçaklarını hiçbir yeri kırmadan tesisatın mikro cerrahisi özel son teknoloji cihazlarla dinleme ya da görüntüleme yaparak noktasal olarak buluyor ve sadece o noktadan girerek tamiratını yapıyoruz. Telefonla müşteri temsilcimizi arayarak su tespiti hakkında profesyonel yardım ve istediğiniz güne randevu alabilirsiniz..

paylaşın

Leave a comment

Your email address will not be published.