Kartal su kaçağı bulma

Bulunduğunuz mekanlarda zaman içinde gerçekleşen su kaçaklarının birçok sebepleri bulunmaktadır. Su tesisat hattınızın artık eskimiş olması, yaşadığınız binanın yaşı, tıkanmış giderlerin uzun bir süre açılmaması, toprak altından geçirilerek, konutlara dağıtımı yapılan bağlantı borularının yeterince basınca dayanıklı olmaması, bakımı yapılmayan tesisatlarının, doğal afetler ve depremler esnasındaki dayanıksızlığı, su kaçağı nedenlerindendir. Biz Kartalda Su Kaçağı Bulma ekibi olarak, binalarınızın genel su tesisatının bakımını üstlenerek, olası bir su kaçağı probleminden sizleri korumaktayız. Yukarıda bahsi geçen nedenlerden ötürü yaşanılan birçok alanda su kaçağı olayı gerçekleşerek, bireylerin yaşam kalitesi olumsuz şekilde etkilenmektedir. Sizlerin yaşam kalitesine verdiğimiz önemden dolayı, Kartal Su Kaçağı firması, teknolojinin sunduğu imkanlardan faydalanıp, Eski dönemden günümüze kadar taşınan, su kaçağını nerden olduğunu belirlemek adına, tesisat bölgesinin kırılıp, dökülme işlemini ortadan kaldırmış bulunmaktayız. Sizlerin yaşam alanına zarar vermeden ve gürültüsüz şekilde, sahip edindiğimiz son teknolojik cihazlar yardımıyla kırmadan su kaçağı tespiti yapmaktayız.

Bununla birlikte amatör firmaların tesisat ustaları tarafından yapılan kırma işlemi ile su kaçağı bulma uygulaması, her zaman kesin olarak sonuç vermemektedir. Ancak Kartal Su Kaçak Tespiti ekipleri tarafından kontrol edilen tesisatınız, kesin sonuç verdiğine dair tarafınıza garanti verilmektedir. Eski yönteme dayalı yapılan onarımlar, su tesisatının durumunu tam anlamıyla kontrol edemeyen tesisatçıdan dolayı, sizlere tadilat sonucunda, çok kısa ömürlü bir kullanım hakkı verilerek, tekrar aynı sorunu yaşamanıza neden olunacaktır. Sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Su Kaçağı Kartal firması, mevcut cihazlarıyla birlikte noktasal su kaçağı tespiti yapmakta ve bu doğrultuda sizlere kaliteli bir işçilikle hizmet vermektedir. Gelişen teknolojiyle birlikte, kendini teknolojinin hızınca geliştiren ve bu bağlamda Su Kaçak Tespiti Kartal olarak, bünyesinde bulunan tüm personeller, su kaçağı için kullanılan modern cihazlar üzerine gerekli bütün eğitimlerden geçirilerek sertifikalarını almış durumdadır. Bu cihazlar eşliğinde deneyimli personeller sıcak, soğuk temiz su giderlerinde, akustik dinleme cihazından yararlanıp noktasal su kaçağı tespiti yapabilmektedir.

Aynı zamanda Su Kaçağı Bulma Kartal ekibi, pis su giderlerinde kullanmış oldukları robot kamera sayesinde, aynı anda hem ses hem görüntü kaydederek, ardından bilgisayar ortamında detaylı olarak inceleme yapabilmektedir. Yapılan inceleme sonucunda pis su giderinde arızaya neden olan hasarlı boru tespit edilir ve tadilatı özenle yapılır. Gerekli görüldüğü takdirde ekibimiz tarafından dairenin tamamında su kaçağı bulma işlemi detektör yardımı kullanılarak taratılır. Pis su giderlerinde eğer bir tıkanıklık söz konusu ise, uzman personellerimiz son derece ustalıkla tıkanıklığı açabilmektedir. Kullanmış olduğumuz cihazların teknik özelliklerle donatılmış olması, sizlerin yaşam alanlarınıza, su kaçağından ötürü darbe vurmadan çözüm üretmemizi sağlamaktadır. Bizler, sizlere sunmuş olduğumuz hizmeti 2 yıl garanti kapsamında sunmuş olmakla birlikte, her türlü su kaçağı tesisat sıkıntılarınızda yanınızda olacağımızın da garantisini vermekteyiz.

paylaşın

Leave a comment

Your email address will not be published.