Özel robot cihazlar yardımı ile  kanal görüntüleme , pimaş görüntüleme, rögar tespiti, hat yönü bulma, ve mesafe ölçümü

gibi özel hizmetlerle sizlere uygun fiyat ve kaliteli hizmetin farklarını yaşatmak istiyoruz.

kanal görüntüleme ;  ridgit kamera yardımıyla 22 metre mesafede ve 3 -4 metre derinlikte beton kanallar künk kanallar enine boyuna gözlemlenir ve raporlanır.

çekmeköy kanal görüntüleme – kartal kanal görüntüleme – Ataşehir  kanal görüntüleme – Maltepe kanal görüntüleme – Pendik kanal görüntüleme

Pimaş görüntüleme ; kırılma – çıkma- dışarıdan yapılan darbe – vida atma – conta sıyırması – meyil problemleri başta olmak üzere bir çök sorun ridgit kamera ile görülebilmekte ve mesafe ölçümü dahil pek çok parametre ile raporlanarak çözüm üretilmektedir.

rögar tespiti ; bacası toprak altında kalmış, zamanla üzeri dolarak kaybolmuş veya işaret vurulmadan üzeri parke taşı ile kapatılmış rögar kapakları ve rögar boşlukları özel detektörlü cihaz ile nokta tespiti yapılır.yer işaretlemesi yapılır.

hat yönü bulma ;  hatta gönderilen ridgit kamera ile yukarıdan takip edilen detektörle hattın aldı yön eğim ve derinlik ölçümü yapılabilmektedir. üstelik 10 hatta kadar hafızaya alınarak işaretleme yapmak mümkündür