bilgisayarlı cihazla su kaçağı tespiti
Eskiden su kaçağı tespitini yapmak bir hayli zor ve uğraş verdiğimiz maliyeti de çok yüksek bir çalışmaydı. Kaçak su tespitini yaparken tadilat için profesyonel olarak yetiştirilmiş olan kişiler su kaçağının ana nedenlerini bulmakta bir hayli zorlanırlardı.

Su kaçak tespiti yapılırken su borularının ana hatlarının nereden geçtiğini öğrenmek için fayansları ve duvarları kırma yoluna girerlerdi.Bu gibi durumlarda evlerin düzensiz hale gelmesiyle devam ederdi. Günümüze baktığımız da Su kaçağı tespitinin ne kadar kolay olduğunu görebiliyoruz. Çünkü Dünya teknolojisiyle gelişmiş cihazlar sayesinde artık her şey daha kolay hale gelmiştir.

Su kaçağı tespiti firmamızın uzman çalışanları teknolojik aletlerin gücünden yararlanarak sorunları çözme yönünde ilerlemektedir. Böyle durumlarda profesyonel aldıkları eğitim sayesinde evlerinizin tadilat alanına dönmesine engel olur maliyet yönünden daha karlı olmanızı sağlar. Kullanılan cihazları ele alırsak ;

*Özel Elektromanyetik Amfi Cihazları

*Elektromanyetik boru ve tesisat bulma cihazları

*Elektromanyetik ses dinleme cihazları

*Kamera görüntüleme cihazı

Bunun gibi birçok teknolojik cihazlardan yararlanan profesyonel çalışanlarımız, size daha kaliteli bir yaşam sunmak için hizmet vermektedir.

Ses cihazları sayesinde su kaçağının kaynağını bulabiliyor, görüntüleme cihazları sayesinde de gözle görülemeyen tavan ve duvar içlerindeki aşınmış boruların kaçak su tespitini yapabiliyoruz. Bu gelişmiş cihazlar sayesinde sizin ve çevrenizde yaşayan kişilere ekstra zaman harcatmadan hizmet vermekteyiz.